Як користуватись нашими послугами Панель керування хостингом VestaCP Переваги та особливості Доменні імена

Як замовити SSL сертифікат для сайту

Перш за все, рекомендуємо авторизуватись. Як це зробити описано тут: https://m-host.net/info/how-to-use/open-a-billing.

Що таке SSL сертифікати і чи точно вони Вам потрібні?

Ознайомтесь для початку з базовою інформацією за посиланням: https://uk.wikipedia.org/wiki/SSL.

Серед головних причин використання SSL сертифікатів у Web - використання протоколу HTTPS (а особливо - HTTP/2) , якщо мова про передачу даних з форм чи роботу з платіжними системами. Сьогодні наявність SSL сертифікату є своєрідним Must Have, якщо власник сайту поважає своїх відвідувачів.

Наявність в бізнес-сайту можливості роботи по HTTPS та наявність SSL сертифікату від відомого видавця свідчить про серйозність намірів підприємства і відповідальний підхід до сучасного створення веб сайту.

Безкоштовні SSL сертифікати від Let's Encrypt

Що таке Let's Encrypt: https://uk.wikipedia.org/wiki/Let's_Encrypt.

Кожен з наших серверів дозволяє легко і швидко створювати безкоштовні SSL сертифікати від Let's Encrypt для web-доменів та автоматично пролонгувати їх термін дії (перепідписувати). В більшості випадків сертифікату від Let's Encrypt цілком достатньо для функціонування повноцінного веб-сайту.

Вам варто знати про проблему з Let's Encrypt від 30 Вересня 2021 року: https://letsencrypt.org/ru/docs/dst-root-ca-x3-expiration-september-2021/.

Якщо Ви усвідомлюєте, що ймовірні проблеми з Let's Encrypt - не для Вас і Ви готові до незначних витрат на купівлю SSL сертифікату від іменитих видавців, інформація далі - саме для Вас.

Замовити недорогий SSL сертифікат для сайту

Перейдіть в розділ SSL сертифікатів:
https://m-host.net/ssl

Оберіть будь-який з запропонованих варіантів, натиснувши кнопку "Замовити".

Переходимо до форми замовлення:

В цій формі слід обрати зі списку створений раніше запис даних для сертифікату. Також, Ви можете створити новий запис про дані SSL сертифікату прямо на цій сторінці (посилання "створіть новий" після випадаючого списку).

Форма - максимально зрозуміла. Всі дані слід заповнювати англійською. В полі "Країна" має бути 2-сивольний код, на кшталт UA, PL, US, тощо.

Пам'ятайте, що помилки в імені домену можуть дорого коштувати! Внесені дані неможливо змінити після випуску SSL сертифікату. Якщо ви допустите помилку в даних, єдиний спосіб змін - покупка нового сертифікату. Уважно перевіряйте інформацію в розділі "Дані SSL сертифікатів".

Де взяти промо-код ?

Ми розповсюджуємо промо-коди через персональні Email-розсилки для наших постійних клієнтів та на нашій сторінці в Facebook: https://facebook.com/mhostnet.

Здійснення оплати замовлення

На наступному кроці буде вибір між кількома платіжними online-системами і банківськими реквізитами для оплати через касу будь-якого банку.

Список платіжних систем може відрізнятись від зображеного.

Обравши платіжну систему, слід натиснути "Перейти до платіжної форми". Переспрямування до обраної платіжної системи відбудеться автоматично.

У випадку з реквізитами в PDF, сайт запропонує зберегти файл у файлову систему вашого пристрою (смартфон, лептоп чи ПК). Ви можете роздрукувати PDF самостійно чи надіслати його своєму бухгалтеру для проведення оплати.

Нагадаємо, що інформаційні послуги від m-host.net надаються від ФОП III групи, то ж замовником можуть бути і юридичні особи, зареєстровані в Україні (договір про надання послуг укладається окремо за потреби).

Послуги для фізичних осіб надаються згідно публічного договору оферти: https://m-host.net/info/public-offer.

Як буде зараховано платіж?

При online оплаті Клієнт може повернутись на наш сайт з платіжної форми після успішної оплати. Банкінг надішле дані про online оплату автоматично. Заявка на видання SSL сертифікату буде відправлена Реєстратору автоматично.

Платежі за реквізитами зараховуються в ручному режимі. Якщо Клієнт правильно вказав номер замовлення, воно буде активоване нашими менеджерами, про що Клієнт отримає сповіщення на Email. Для прискорення перевірки і активації замовленої послуги, Ви (або Ваш бухгалтер) може надіслати копію банківської квитанції на support@m-host.net з указанням номеру замовлення в темі.

Для отримання подробиць про замовлену послугу (текстове тіло сертифікату і ключа, термін дії, тощо) слід перейти в Особистий Кабінет і вибрати "SSL сертифікати" в меню праворуч.

У Вас залишились питання?