Роздаємо гроші за участь в промо-акції

В рамках чинної програми лояльності, ми проводимо промо-акції для залучення нових клієнтів. І в цьому нам можете допомогти саме Ви.

Бонуси за підписку на сторінку в Facebook

Якщо Ви маєте акаунт в Facebook, підпишіться на нашу сторінку https://facebook.com/mhostnet та повідомте про це нашим менеджерам на info@m-host.net. В повідомленні вкажіть як Вас можна ідентифікувати серед наших підписників (ім'я чи посилання на профіль).

Після перевірки, наші менеджери надішлють Вам персональний промо-код на 20 грн.

Бонуси за розповсюдження в Facebook

Якщо у Вас є акаунт в Facebook і Ви маєте в цій соц. мережі понад 100 друзів, поширте, будь ласка, на своїй сторінці посилання на наші послуги, наприклад: https://m-host.net/hosting.
Посилання має бути вгорі Вашої сторінки протягом щонайменше 2 днів.

Після 2 днів з моменту поширення, напишіть нам на info@m-host.net з посиланням на Вашу сторінку в FB, щоб наші менеджери перевірили публікацію, дізнались про дані аналітики і переходи за даним посиланням з Вашої сторінки та надіслали Вам персональний промо-код.

Винагорода:

  • просто поширення без переходів - промо-код номіналом 20 грн. ;
  • при наявності переходу(-ів) зі сторінки, крім Вашого власного візиту - промо-код номіналом від 25 до 100 грн. (в залежності від кількості переходів).

Бонуси за відгук на сайті

Якщо Ви маєте хороший досвід співпраці з m-host.net і залишите позитивний відгук тут https://m-host.net/reviews , обов'язково напишіть нам на info@m-host.net. Наші менеджери надішлють Вам у відповідь персональний промо-код номіналом 20 грн. , який Ви зможете використати при наступному замовленні.

Співпраця з блогерами чи публічними особами

Якщо Ви - популярні в мережі і маєте свій YouTube канал з більш-менш великою аудиторією, або маєте понад 5000 прихильників в Instagram чи TikTok, ми готові співпрацювати з вами на платній основі. Ваші пропозиції та орієнтовні ціни чекають наші менеджери за Email адресою: info@m-host.net.


Слідкуйте за нашою сторінкою в Facebook, там будуть з'являтись нові промо-коди приурочені до сезонних свят !

У Вас залишились питання?