Як користуватись нашими послугами Панель керування хостингом VestaCP Переваги та особливості Доменні імена

Як замовити веб хостинг для сайту?

Перш за все, рекомендуємо авторизуватись. Як це зробити описано тут: https://m-host.net/info/how-to-use/open-a-billing.

Обираємо тариф

В розділі тарифних планів нашого веб-хостингу оберіть бажаний:
https://m-host.net/hosting

В кожному блоці тарифів є кнопка "Замовити" з цілком очікуваним функціоналом. Дана кнопка приводить потенційного замовника на наступну форму:

Найважливіше, що можна обрати в даній формі - це період на який замовляється послуга. Можна вибрати від 1 до 12 місяців.

При зміні періоду ціна перераховується автоматично і в рядку "Всього до сплати" показується фактична сума, яку можна буде сплатити на наступному кроці.

В даній формі є можливість скористатись випробувальним терміном послуги хостингу і отримати безкоштовне розміщення сайту (trial) на 7 днів. Скористатись тестовим періодом Ви можете тільки 1 раз. Всі подальші замовлення хостингу не матимуть такої опції, якщо Ви вже користувались випробувальним терміном.

В рамках програми лояльності, Клієнт може мати певну відсоткову знижку на ті чи інші послуги m-host.net. Інформація про індивідуальну знижку буде показана в цій же формі. Ціна показуватиметься з урахуванням персональної знижки.

Також, під час оформлення замовлення можна ввести промо-код і отримати суттєву знижку за ним.

Де взяти промо-код ?

Ми розповсюджуємо промо-коди через персональні Email-розсилки для наших постійних клієнтів та на нашій сторінці в Facebook: https://facebook.com/mhostnet.

Також, Ви можете отримати промо-код зі знижкою за доволі просту соціальну активність, як от: підписка на вищезгадану сторінку в FB, поширення інформації про m-host на своїй сторінці, відгук на сайті. Детальніше про це - за посиланням.

Здійснення оплати замовлення

На наступному кроці (якщо Ви не обрали тестовий період) буде вибір між кількома платіжними online-системами і банківськими реквізитами для оплати через касу будь-якого банку.

Список платіжних систем може відрізнятись від зображеного на скріншоті.

Обравши платіжну систему, слід натиснути "Перейти до платіжної форми". Переспрямування до обраної платіжної системи відбудеться автоматично.

У випадку з реквізитами в PDF, сайт запропонує зберегти файл у файлову систему вашого пристрою (смартфон, лептоп чи ПК). Ви можете роздрукувати PDF самостійно чи надіслати його своєму бухгалтеру для проведення оплати.

Нагадаємо, що послуги веб-хостингу надаються від ФОП III групи, то ж замовником можуть бути і юридичні особи, зареєстровані в Україні (договір про надання послуг укладається окремо за потреби).

Послуги для фізичних осіб надаються згідно публічного договору оферти: https://m-host.net/info/public-offer.

Як буде зараховано платіж?

При online оплаті Клієнт може повернутись на наш сайт з платіжної форми після успішної оплати. Банкінг надішле дані про online оплату автоматично. Ваша замовлена послуга буде активована також автоматично.

Платежі за реквізитами зараховуються в ручному режимі. Якщо Клієнт правильно вказав номер замовлення, воно буде активоване нашими менеджерами, про що Клієнт отримає сповіщення на Email. Для прискорення перевірки і активації замовленої послуги веб-хостингу Ви (або Ваш бухгалтер) може надіслати копію банківської квитанції на support@m-host.net з указанням номеру замовлення в темі.

Для отримання подробиць про замовлену послугу (доступи, термін дії, тощо) слід перейти в Особистий Кабінет і вибрати "Web-хостинг" в меню праворуч.

У Вас залишились питання?