Як користуватись нашими послугами Панель керування хостингом VestaCP Переваги та особливості Доменні імена

Хостинг для Opencart та OcStore

Хостинг від m-host.net ідеально підійде для Internet-крамниці на OpenCart чи її російської локалізації OcStore, тому що наші тарифні плани пропонують достатню дискову квоту (від 1ГБ), достатній запас використовуваної пам\'яті на процес (256МБ), достатню кількість запитів до MySQL на процес та не мають жодних обмежень по вхідному/вихідному трафіку. А наш встановлювач Softaculous в панелі керування хостингом допоможе підняти OpenCart менш, ніж за 2 хвилини.

Якщо говорити окремо про OpenCart, то ми вважаємо дану систему керування контентом значно вдалішою для побудови веб-крамниці, ніж WordPress. OpenCart так само має ряд сторонніх доповнень та тем: як безкоштовних, так і \"професійних\". Проте, дана CMS має зручний інтерфейс для створення і редагування розгалуженої системи каталогу товарів та зручної навігації по ним. OpenCart виготовлений для крамниць, тому працює в цій стихії цілком надійно і передбачувано. Кількість malware-ін\'єкцій в OpenCart в 2018 році була значно меншою, ніж у WordPress.

Як для хостинг-компанії, то розміщувати сайти на OpenCart чи OcStore саме задоволення, оскільки дана CMS та її російський форк OcStore мають менші апетити щодо серверу та можуть легко налаштовуватись для кешування і економії ресурсів. Ми ж, як завжди, гарантуємо швидку віддачу фото всіх товарів через nginx та досить швидку роботу Apache на back-end. На додачу, безкоштовні сертифікати від Let\'s Encrypt слугуватимуть для надійності оплат товарів чи послуг з будь-якого сайту, розміщеного в нас. Наші резервні копії містять всі файли крамниці та базу даних.

У Вас залишились питання?