Як користуватись нашими послугами Панель керування хостингом VestaCP Переваги та особливості Доменні імена

Як продовжити термін дії свого замовлення

Перш за все, рекомендуємо авторизуватись. Як це зробити описано за посиланням: https://m-host.net/info/how-to-use/open-a-billing.

Перейдіть за посиланням: https://m-host.net/my , або відкрийте меню з іконкою користувача в правій верхній частині екрану.

Відкрийте деталі замовлення.

Внизу під таблицею має бути кнопка "Продовжити".

Дана кнопка веде на форму схожу на замовлення:

В цій формі Ви можете вибирати період для пролонгації та вводити промокод. Все як і при замовленні послуг.

Де взяти промо-код ?

Ми розповсюджуємо промо-коди через персональні Email-розсилки для наших постійних клієнтів та на нашій сторінці в Facebook: https://facebook.com/mhostnet.

Нагадуємо, що промо-код має стосуватись конкретної послуги. То ж, промо-код від хостингу не підійде для пролонгації домену.

Здійснення оплати замовлення

На наступному кроці (якщо Ви не обрали тестовий період) буде вибір між кількома платіжними online-системами і банківськими реквізитами для оплати через касу будь-якого банку.

Список платіжних систем може відрізнятись від зображеного на скріншоті.

Обравши платіжну систему, слід натиснути "Перейти до платіжної форми". Переспрямування до обраної платіжної системи відбудеться автоматично.

У випадку з реквізитами в PDF, сайт запропонує зберегти файл у файлову систему вашого пристрою (смартфон, лептоп чи ПК). Ви можете роздрукувати PDF самостійно чи надіслати його своєму бухгалтеру для проведення оплати.

Нагадаємо, що послуги веб-хостингу надаються від ФОП III групи, то ж замовником можуть бути і юридичні особи, зареєстровані в Україні (договір про надання послуг укладається окремо за потреби).

Послуги для фізичних осіб надаються згідно публічного договору оферти: https://m-host.net/info/public-offer.

У Вас залишились питання?