Як користуватись нашими послугами Панель керування хостингом VestaCP Переваги та особливості Доменні імена

Хостинг для сайтів на WordPress - m-host.net

WordPress - досить давня система управління сайтом для створення простеньких блогів. Набула колосальної популярності із-за безкоштовного розповсюдження та достатнього влаштованого функціоналу. Особливість даної CMS пов'язана з легендою про те, що наповненням сайту на WordPress може займатись людина абсолютно віддалена від програмування, як от травел-блогер, фотограф чи домогосподарка. Сприяла цьому наявність WYSIWYG-редактора та низка безкоштовних доповнень (модулів) та шаблонів, котрі можна завантажити з основного сайту.

Ввесь розробницький цех m-web.com.ua (і ми в тому числі) вважає що WordPress - це неконтрольоване зло, призначене тільки для сайтів "Дивись, світ, я у мами - блогер" і аж ніяк не для Internet-комерції. Розповсюдженість даної CMS еквівалентна ряду її недоліків та недосконалостей в програмному коді, що дозволяють останнім часом тисячам сайтів в Internet бути зламаними. Ми радимо використовувати WordPress тільки в тих випадках, коли відмовитись від ньго неможливо.

Детальніше про WordPress як зло ми виклали в окремій статті, проте на нашому хостингу Ви можете розмістити свій сайт на WordPress на свій страх і ризик.

Ми не гарантуємо, що Ваш WordPress-сайт літатиме так само швидко, як і на localhost. Ви самі маєте розуміти недоліки та мінуси даної системи. Також, ми не несемо відповідальності за злом Вашого сайту на WordPress із-за використовуваного вами стороннього "дірявого" і потенційно-небезпечного доповнення.

У Вас залишились питання?