Як користуватись нашими послугами Панель керування хостингом VestaCP Переваги та особливості Доменні імена

Як замовити доменне ім'я для свого сайту

Перш за все, рекомендуємо авторизуватись. Як це зробити описано тут: https://m-host.net/info/how-to-use/open-a-billing.

Що таке делегування імені?

Насправді, Ви не купуєте доменне ім'я назавжди, а берете його у використання (орендуєте)  у акредитованого реєстратора на певну кількість часу, кратну 1 року. Ніхто не забороняє Вам делегувати доменне ім'я на 10 років вперед. Особливо, враховуючи інфляційні процеси і тенденцію до постійного зростання цін на делегування доменів з року в рік. Ба більше, Google враховує крайній термін делегування доменного імені як один з понад 200 факторів ранжування веб-сайту.

Безкоштовне ім'я сайту

На жаль, вже давно за горами ті часи, коли домен в зоні .ORG.UA можна було делегувати безкоштовно. Зараз це коштує близько 250 грн. (~$10 по курсу). Існує також приватний реєстратор безкоштовних доменів .PP.UA (PP - від Private Person), за адресою: https://pp.ua/.

Звичайно ж, як і обіцяли, ми надаємо безкоштовне доменне ім'я третього рівня в зоні .M-HOST.NET при замовленні веб-хостингу на рік більше. Для цього надсилайте запит в довільній формі на support@m-host.net з темою "Піддомен в .M-HOST.NET".

Читайте далі про реєстрацію доменів на платній основі.


Перевіряємо доменне ім'я на доступність

Перейдіть в розділ доменів:
https://m-host.net/domains

По центру є форма з великим і помітним текстовим полем, куди слід ввести бажане ім'я домену.

Не обов'язково вводити ім'я англійською!

Більшість доменних зон підтримують IDN (в т.ч. кирилиця в назвах). Втім, більш популярними в світі є імена сайтів все-таки латиницею.

В будь-якому разі, лише Вам обирати яке ім'я матиме Ваш сайт.

Введіть бажане ім'я в поле та натисніть "Перевірити". Всі можливі доменні зони будуть підставлятись до Вашого імені автоматично. Перевірка їх на зайнятість чи доступність відбуватиметься асинхронно (по черзі, але не строго згори-вниз).

Всі варіанти імен доменів будуть показані окремими рядами. Варіанти, які доступні до замовлення, матимуть позначку "Не зайняте" та помітну кнопку "Замовити" праворуч.

При натисненні на кнопку "Замовити", Ви будете переспрямовані на форму оформлення замовлення. (Доволі лаконічний функціонал, чи не так?)

Форма замовлення

Загалом, нічого радикально відмінного від процесу замовлення веб хостингу.

Проте, при делегування імені домену, на жаль, технічно не можливо замовити випробувальний період, чи замовити послугу на 1-2 місяці. Мінімальний період делегування доменного імені - 1 рік. Такі вимоги Реєстраторів у всьому світі.

В цій же формі слід обрати запис контактних даних та NS, або ж створити їх прямо на цій сторінці, натиснувши посилання "або створіть новий" після кожного випадаючого списку.

Приклад правильно заповненої форми контактних даних домену:

Приклад заповнених даних для NS домену:

Після збереження обох цих наборів додаткових даних, в формі замовлення автоматично будуть вибрані відповідні опції в "Контактні дані" та "Сервери імен". Якщо, після збереження даних з форм в модальних вікнах, нові опції так і не з'явились, спробуйте створити нові набори даних в окремих формах: Контакти доменів та Сервери імен (NS) .

Промо-коди

При замовленні доменних імен можна вказати промо-код і отримати суттєву знижку.

Ми розповсюджуємо промо-коди через персональні Email-розсилки для наших постійних клієнтів та на нашій сторінці в Facebook: https://facebook.com/mhostnet. То ж, вподобайте її, щоб отримувати сповіщення про нові промо-коди.

Здійснення оплати замовлення

На наступному кроці буде вибір між кількома платіжними online-системами або банківськими реквізитами для оплати через касу будь-якого українсього банку.

Список платіжних систем може відрізнятись від зображеного.

Обравши платіжну систему, слід натиснути "Перейти до платіжної форми". Переспрямування до обраної платіжної системи відбудеться автоматично.

У випадку з реквізитами в PDF, сайт запропонує зберегти файл у файлову систему вашого пристрою (смартфон, лептоп чи ПК). Ви можете роздрукувати PDF самостійно чи надіслати його своєму бухгалтеру для проведення оплати.

Нагадаємо, що інформаційні послуги m-host.net надаються від ФОП III групи, то ж замовником можуть бути і юридичні особи, зареєстровані в Україні (договір про надання послуг укладається окремо за потреби).

Послуги для фізичних осіб надаються згідно публічного договору оферти: https://m-host.net/info/public-offer.

Як буде зараховано платіж?

При online оплаті Клієнт може повернутись на наш сайт з платіжної форми після успішної оплати. Банкінг надішле дані про online оплату автоматично. Заявка на делегування доменного імені буде відправлена Реєстратору автоматично.

Платежі за реквізитами зараховуються в ручному режимі. Якщо Клієнт правильно вказав номер замовлення, воно буде активоване нашими менеджерами, про що Клієнт отримає сповіщення на Email. Для прискорення перевірки і активації замовленої послуги, Ви (або Ваш бухгалтер) може надіслати копію банківської квитанції на support@m-host.net з указанням номеру замовлення в темі.

Для отримання подробиць про замовлену послугу (доступи, термін дії, тощо) слід перейти в Особистий Кабінет і вибрати "Доменні імена" в меню праворуч.

У Вас залишились питання?