Hosting on SSD with PHP7, MySQL and mail from 45 UAH/month

Хостинг на SSD з PHP7, MySQL та поштою від 45 грн. за місяць - це не фантастика а доступна реальність завдяки m-host.net. Ми пропонуємо хостинг з дуже багатим базовим набором ПЗ, необхідного для успішного функціонування сайту. Також, клієнтам доступний встановлювач популярних CMS - Softacolous.

Безперечно, скриптова мова PHP лишається найдоступнішою мовою програмування для швидкого створення сучасного web-сайту. PHP, як препроцесор, працює на наших серверах у зв'язці з Apache. За віддачу статичних файлів та їх кешування відповідає nginx.

Складно уявити сучасний web-сайт без баз даних. Очевидно, що найпопулярнішою web-СУБД досі є MySQL, то ж ми оснастили наші сервери MariaDB щоб швидкодія з MySQL була максимальною. phpMyAdmin також доступний користувачам за класичною адресою /phpmyadmin/ .

Встановлення no-SQL серверів та баз даних здійснюється за окремими замовленнями користувачів і керується окремо від панелі керування хостингом.

Всі наші web-сервери устатковані SSD-дисками корпоративного класу Intel DC для забезпечення максимальної щвидкодії та якості роботи. Та про це є окрема стаття.

You still have questions?