Web hosting for PrestaShop

Ще однією рекомендованою нами CMS для Інтернет-магазину є PrestaShop. Дана CMS давно прижилась на наших серверах і добре себе зарекомендувала серед вітчизняних електронних крамниць. Тобто, разом зі стрімко зростаючою популярністю росте і спільнота розробників та власників PrestaShop, з\'являються все нові й нові доповнення, модулі, теми оформлення.

Якщо Вам доведеться обирати між PrestaShop та WP для створення своєї Internet-крамниці, радимо переконливо рекомендуємо використати PrestaShop, адже це одна з кращих CMS для швидкого додавання і редагування товарів, для просування сайту в пошукових системах (SEO) і насамперед зручна в користуванні для Ваших покупців.

Дана CMS найближча по своїй логіці і будові до OpenCart, хоча має ряд особливостей і критичних відмінностей. Як і в будь-якій з CMS, ніхто не застрахований від паразитних malware, котрі проникають в системи сайтів через недопрацювання в сторонніх модулях, на котрі так багата PrestaShop, навіть попри досить високу їх вартість на ринку модулів та доповнень. Радимо завантажувати та встановлювати тільки перевірені модулі з офіційного сайту PrestaShop для уникнення неприємностей з роботою сайтів на даній CMS.

Ми ж, в свою чергу, пропонуємо якісний web-хостинг для сайтів PrestaShop, встановлювач Softaculous, котрий допоможе підняти на будь-якому нашому сервері сайт на PrestaShop за лічені хвилини, та звичайно ж доступні тарифи з необмеженим трафіком. Нагадаємо, що розширити об\'єм дискової квоти ви можете в будь-який час користування нашим хостингом, перейшовши на наступний тарифний план зі збереженням всіх файлів на своїх місцях. Рекомендуємо для PrestaShop трохи більші тарифні плани, скажімо «Wordpress» чи «Web-shop», оскільки об\'єм резервних копій з часом зростатиме і дана CMS потребуватиме трохи більше простору для свого функціонування.

You still have questions?