Web hosting on SSD in Ukraine - m-host.net

Пропонуємо Вашій увазі Хостинг на SSD в Україні від компанії m-host.net. Ми працюємо в сфері web-хостингу з 2016 року і надали розміщення сайтів в Інтернет сотням задоволених клієнтів. Розповімо докладніше в чому саме переваги серверних SSD і m-host.net.

Якщо мова йде про web-хостинг з використанням SSD, то мається на увазі певна преміальність послуг, що надаються через високу собівартість якісних SSD-накопичувачів корпоративного або DC класу. Але все ж, останнім часом, в силу їх поширеності вони стали більш доступні для використання в web-серверах і перетворилися з дивовижною новинки в прозаїчну необхідність, тому що сучасні сервери повинні справлятися з навантаженнями на бази даних і зростаючими потоками нових відвідувачів клієнтських сайтів. У вирішенні питань кешування і швидкої роботи SQL і No-SQL баз даних рівних SSD дискам поки що немає.

Ми теж вирішили не відставати від всесвітньої тенденції і оснастили наші web-сервери корпоративними SSD дисками від Intel з запасом продуктивності на більш ніж 5 наступних років. Тому, ми активно пропонуємо нашим клієнтам скористатися нашим SSD-хостингом і відчути всю швидкість роботи їх сайтів на SSD дисках.

You still have questions?