Как пользоваться нашими услугами Панель управления хостингом VestaCP Преимущества и особенности Доменные имена

Вход и знакомство с Vesta Control Panel

В нашому хостингу є 2 окремі панелі керування: для замовлень і оплати (білінг) та спеціалізована панель керування послугами на сервері. Зараз ми розповімо про другу панель - Vesta.

Дана панель керування має сучасний та інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс. З-поміж інших систем керування, вона вирізняється невеликою витратою ресурсів для своєї діяльності та багатим функціоналом.

Логін та пароль для хостинг-панелі можна дізнатись, відкриши подробиці замовленого веб-хостингу. В коментарях ці дані будуть виділені строгим текстом. Там же, в деталях замовлення обов'язково буде посилання на форму авторизації на сервері, що хостинг за Вашим замовленням.
У випадку, якщо авторизаційні дані відсутні, або Ви не можете авторизуватись, зверніться до Служби підтримки: support@m-host.net.

Що ж є в самій панелі?

Перш за все - головне меню хостингу з короткими статистичними даними:

  • WEB
  • DNS
  • MAIL
  • DB
  • CRON
  • BACKUP

Наступним важливим блоком йдуть дані, які стосуються тарифного плану (на скріні: Пакет - Business). В цьому блоці міститься інформація про трафік та зайняте місце на SSD.

Особливої уваги заслуговують сервери імен (NS), які виділені жирним текстом і розташовуються в правій нижній частині блоку. NS будуть необхідні Вам на стадії прикріплення доменного імені до даного хостингу.

Для виходу з панелі керування хостингом VestaCP є посилання "Вихід" в правій верхній частині екрану.

У Вас остались вопросы?