Назва послугиДоменні імена
Ціна250 грн.
Мінімальний період замовлення1 рік
Перейти до замовлення

Властивості:

Підтримує IDNТак
Максимальна довжина імені63
WHOIS-серверwhois.sunic.ua
Термін видалення30 днів


Доменне ім'я в зоні .IN.UA

Замовити

.IN.UA (від англ. Individual) - український домен другого рівня для персонального використання (початкове трактування, на сьогодні - вільний для реєстрації будь-ким). Альтернативно, можна перекласти значення цього короткого домену, як "в Україні".

Домен .IN.UA є публічним доменом другого рівня - складовою частиною домену .UA.

Домен керується ТОВ "Український мережевий інформаційний центр". Регламент реєстрації та використання: http://sunic.ua/uk_UA/page/documents.

Даний домен підтримує інтернаціоналізовані доменні імена (IDN). Ви можете замовити домен в зоні .KYIV.UA, використовуючи символи кирилиці. Тобто, бажане ім'я можна написати також і українською.

Безкоштовно

Під-домен в зоні .m-host.net

1 Знаходьте вільні імена

Введіть в поле пошуку бажану назву домену. Наш пошук автоматично підставить всі доступні домени першого, або другого рівня. Доступність доменних імен перевіряється "на льоту" і займає кілька секунд.

2 Ціна та замовлення

Ціни як делегування, так і пролонгації доменних імен вказано в кожному рядку окремо у результатах перевірки.  Якщо домен виявиться доступним, в рядку з іменем з'явиться кнопка "Замовити". Натисніть її для оформлення.

3 Особистий кабінет

В особистому кабінеті можна створити контактні дані, які необхідні для делегування домену. Також, є можливість змінювати імена серверів (NS) і прив'язувати домен до певного Web-серверу.

У Вас залишились питання?