Service nameWeb-hosting
Price100 грн.
Minimal ordering period1 month
Trial period7 days
Go to ordering

Properties:

SSD disk limit5 GB
Traffic limit
WWW-domains5
Count aliases
Count subdomains
Managed DNS5
DNS records
Mail domains5
Mailboxes
SSL-certs Let's Encrypt5
DB MySQL5
FTP-users
Backups2
PHP versions5.6 - 8.1
PHP memory_limit256MB
Control panelVestaCP
DBMSphpMyAdmin


Web-hosting: Web-shop

Order it

Хостинг для Internet-магазину з сотнями і тисячами товарів.

Тариф Web-shop пропонує дисковий простір в об'ємі 5GB і дозволяє розмістити у Вашій Internet-крамниці безліч товарів з фото та вмістити в БД велику кількість даних.

Основні вимоги веб-хостингу для магазину передбачають наявність достатнього об'єму диску та високу швидкодію баз даних, оскільки різні методи фільтрації товарів в каталозі та їх пошук мають працювати надзвичайно швидко.

Веб-хостинг m-host.net добре справляється з задачами по розміщенню Internet-магазинів. Ми можемо запропонувати в даному тарифному плані до 5 окремих баз даних MySQL, PostgreSQL, чи MongoDB (встановлюється системними адміністраторами за вимогою) та безкоштовні SSL-сертифікати Let's Encrypt. Інші доступні SSL сертифікати для Вашого магазину Ви можете вибрати в окремому розділі.

Web-хостинг m-host.net має сучасний стек функціоналу, звичний і необхідний для web-розробників: FTP, SSH, вибір версій PHP-інтерпретатора від 5.6 до 8.1, передача статичних файлів і їх кешування за допомогою nginx, резервні копії, тощо.

Окрема перевага нашого web-хостингу - це налаштовані поштові служби на кожному з серверів. Потрібна корпоративна пошта з лаконічним доменним іменем Вашого web-сайту? З m-host.net - це легко. Даний тариф дозволяє створити 5 поштових доменів з необмеженою кількістю скриньок в кожному.

Free trial

Free testing period - 7 days

Own servers in best DC

Our servers are located in leading Ukrainian data centers, so all your projects will be available 24/7. The equipment shows an up-time of 99.98%.

Fast SSD-disks

We have installed server SSDs and are very happy with the performance, especially when using databases. Class SSDs - Intel DC.

Vesta Control Panel

We use a convenient and easy-to-use VestaCP control panel. SSH access is also provided for site settings or installation.

What our web hosting contains

Convenient and intuitive Vesta control panel

Own installer of the most popular CMS

Choice of PHP versions from 5.6 to 8.1 based on FastCGI

Free mail for your domain with SMTP, IMAP or POP3

Caching static files via nginx

Unlimited FTP and SSH access to servers

MySQL and PostgreSQL databases to choose from, with no limit on the number of queries

Automatic backups with the ability to download and restore yourself

You still have questions?